Hizmetlerimiz

Metalurji Yatırımlarınıza Endüstriyel Çözümler

Metalurji yatırımlarınıza, 'Metalurji Uzmanlığı' ile destek olalım. 25 yıllık deneyimlerimizden siz de faydalanın. Yatırım fikrinizi alalım ve onu karlı bir yatırıma beraberce dönüştürelim. Gereksiz maliyetlerden ve saklanan masraflardan kurtulun. Size alternatifler sunalım ve en doğru şekilde sizi yönlendirelim. Dünya'nın ve Türkiye'nin konusunda en uzman firmaları ile yatırımınız için çalışmanızı sağlayalım. Yurtdışında sizi en iyi şekilde temsil edelim, yurtdışı firmalar ile yatırımınız için görüşmeler yapalım ve sözleşmelerinizi hazırlayalım. Ülkemizin değerlerine hep beraber değer katalım... Sınırlı kaynaklarımızı, sınırsızca kullanmayalım...

DÜŞÜK VE YÜKSEK KARBONLU FERROKROM ÜRETİMİ

Ferrokorom, Silikomangan, Ferromangan, Ferrosilis, Ferroniobyum, Ferrobor, Karpit, Metalik Silis, Metalik Krom, Kalsiyumsilis yatırımları için size destek olalım. Ark Ocağı deneyimlerimizen siz de faydalanın. Atıklardan ve curuftan metal geri kazanmak için Jig Tesisi kuralım. Dilerseniz Jig Tesisini biz kuralım, biz çalıştıralım. Tüm projeleriniz için bizimle bağlantıya geçin.

fabrika kurulumu
fabrika projesi

Hizmetlerimiz

ferrokrom

fizibilite

Doğru ve gerçekçi bir fizibilite yapmadan yatırımın riskini alırsınız. Bizimle bağlantıya geçin; yatırımınızın yükünü boşuna çekmeyin...

Daha Fazla Bilgi
krom cevheri

Yatırım Maliyeti - capex

Yatırımınız için alternatifler size sunulur, yatırım maliyetini düşürmek için iş kapsamı paylaşımı yapılarak; en makul maliyet ortaya çıkar.

Daha Fazla Bilgi
kromit

Kurulum ve Devreye Alma

Tesisinizin kurulumu için gerekli bağlantılar sağlanır, kurulum aşamaları denetlenir ve devreye alma tarafımızdan gerçekleştirilir.

Daha Fazla Bilgi
metalurji yatırımı

Raporlamalar - OPEX

Üretim, maliyet gibi tüm raporlarınızın formatları hazırlanır, raporlama sisteminiz oluşturulur. Üretim reçeteleri belirlenir.

Daha Fazla Bilgi
ferromanganez

Kalite Kontrol

Kalite kontrol sisteminizin oluşturulması için gerekli destek sağlanır ve uygun ekipmanlar seçilir. ISO - 9002 desteği verilir.

Daha Fazla Bilgi
bor

Pazarlama - Satış Desteği

Ürünlerinizin pazarlanması için pazarlama desteği verilir, fiyatlandırma mekanizmalarının kurulması sağlanır.

Daha Fazla Bilgi

Endüstriyel Çözümlere mi İhtiyacınız Var ?... Bize Danışın

Bize Ulaşın